5 st bensindrivna tändare med dekor från dem amerikanska marinen, varav en i förpackning.
Zippo U.S.A Lighter P.A Principe de Asturias i ask.
USS Florida Strategic deterrent SSBN. 728.
USS Cook FF 1083 Above all buty, USS COOK FF-1083
U.S.S Cushing DD.985 U.S.S Cushing DD-985
USS Schenectady LST-1185, Presented by commaning officer USS Schenectady (LST-1185).
Ej funktionstestade.
Repor.
USS Schenectady LST-1185, Presented by commaning officer USS Schenectady (LST-1185) med slitage och färgbortfall.
Ej funktionstestade.
Repor.