SKULPTUR, grå marmor, Indianansikte, Peru, 1900-talets första del.

286153. SKULPTUR, grå marmor, Indianansikte, Peru, 1900-talets första del.

Vikt: 3,1 kg, Höjd: 17,5 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vikt: 3,1 kg, Höjd: 17,5 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 362