MONICA HOLMQUIST. Stilleben "physalis", blandteknik, olja och tempera, signerad och daterad M. Holmquist 08.

286126. MONICA HOLMQUIST. Stilleben "physalis", blandteknik, olja och tempera, signerad och daterad M. Holmquist 08.

Mått: 10x13,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 10x13,5 cm.

Antal besök: 2 464