BESTICKSERVIS i originaletui, 24 delar, nysilver, Alexander Clark, England, 18/1900-tal.

286088. BESTICKSERVIS i originaletui, 24 delar, nysilver, Alexander Clark, England, 18/1900-tal.

12 knivar, längd 21,5 cm
12 gafflar, längd 18,5 cm.

Slitage. Skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 knivar, längd 21,5 cm
12 gafflar, längd 18,5 cm.

Slitage. Skador.

Nycklar saknas.

Antal besök: 649