TAKARMATUR, 1960-tal.

TAKARMATUR, 1960-tal.
286081. TAKARMATUR, 1960-tal.

Höj- och sänkbar, plåt/glas/mässing/trä. Diam ca 50 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
286081. TAKARMATUR, 1960-tal.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 703