LITTERATUR, 2 delar, "Nordens Fåglar", 2 delar "Planscher" samt Text". L.A. Jägerskiöld och Gustaf Kolthoff. Tavlor av Olof Gylling. Andra Upplagan.

285973. LITTERATUR, 2 delar, "Nordens Fåglar", 2 delar "Planscher" samt Text". L.A. Jägerskiöld och Gustaf Kolthoff. Tavlor av Olof Gylling. Andra Upplagan.

Albert Bonniers förlag, Stockholm 1926.
Sammanlagt 165 planscher.
28 x 37 cm.

Bruksslitage. Sidor ej genomgånget. Pärmar med skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sammanlagt 165 planscher.
28 x 37 cm.

Antal besök: 1 269