ÅKE NELSON. Olja på pannå, signerad och daterad -45.

285870. ÅKE NELSON. Olja på pannå, signerad och daterad -45.

Blomsterstilleben.
Ca. 42x36 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blomsterstilleben.
Ca. 42x36 cm.

Antal besök: 1 566