Vävnad, "Täppan", Märta Måås Fjätterström, signerad AB MMF.

285828. Vävnad, "Täppan", Märta Måås Fjätterström, signerad AB MMF.

Monterad på stång.
21 x 61,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Monterad på stång.
21 x 61,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 094