LAWN BOWLS, 8 st, kompositmaterial, Thomas Taylor, Glasgow, 1900-talets slut.

285819. LAWN BOWLS, 8 st, kompositmaterial, Thomas Taylor, Glasgow, 1900-talets slut.

Kloten märkta Thomas Taylor Glasgow. No. 3 Bias K-4039
Diameter ca 10 cm.

Liten kula samt platta medföljer.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 10 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 902