SKOLPLANSCHER, 3 st. Anatomi med bland annat Ormar. Gleerupska Univ.-Bokhandeln, Lund.

285796. SKOLPLANSCHER, 3 st. Anatomi med bland annat Ormar. Gleerupska Univ.-Bokhandeln, Lund.

60.5 x 42 cm samt 60.5 x 42 cm.

Slitage/skador/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage/skador/fläckar.

Antal besök: 839