STAKET OCH GRINDAR, 4 delar, 1900-talets mitt.

285771. STAKET OCH GRINDAR, 4 delar, 1900-talets mitt.

Järn.
Total ca. längd 390, höjd 85 cm.

Slitage, repor, slagmärken, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Järn.

Antal besök: 610