FÅTÖLJ, Lani, Malmö, 1900-talets andra hälft.

285753. FÅTÖLJ, Lani, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Svaret skinn.

Slitage, ställvis större slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svaret skinn.

Antal besök: 1 756