FIGURIN, keramik, Aja Unonius-Gary, troligen Upsala-Ekeby, 1900-talets första hälft.

285738. FIGURIN, keramik, Aja Unonius-Gary, troligen Upsala-Ekeby, 1900-talets första hälft.

Längd 23,5, höjd 22 cm.

Slitage. Ett ben med skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 23,5, höjd 22 cm.

Antal besök: 2 945