BJÄLLRA FÖR HÄST, 1800/1900-tal.

285715. BJÄLLRA FÖR HÄST, 1800/1900-tal.

Läder samt försilvrad mässing. Längd utan remmar 41 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 3 851