VAS, Tore Eldh, Ceson samt BÄGARE, silver, 1900-tal. Total vikt ca. 154.5 g.

285664. VAS, Tore Eldh, Ceson samt BÄGARE, silver, 1900-tal. Total vikt ca. 154.5 g.

Vas, T. Eldh, Ceson, 1974.
Bägare, Stämplad EM, Malmö, 1916.

Ytslitage.
Bägare med bucklor på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, T. Eldh, Ceson, 1974.

Ytslitage.
Bägare med bucklor på fot.

Antal besök: 757