MATSALSSKÅP, rikligt skulpterat mahogny, sent 1800-tal.

285624. MATSALSSKÅP, rikligt skulpterat mahogny, sent 1800-tal.

Längd 184, bredd 64, höjd 238 cm.

Lösa delar samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lösa delar samt bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 754