UNDERLÄGG, 7 st, nysilver och mässing, bland annat GAB, 1900-tal.
285620. UNDERLÄGG, 7 st, nysilver och mässing, bland annat GAB, 1900-tal.
2 underlägg, GAB, varav en etikettmärkt NK, diameter 19 - 22,5 cm.
1 + 1 +1 underlägg diameter 15 - 22 cm.
2 underlägg med gallerkant samt spegelglas, diameter 13 cm.
Bruksslitage, repor. Ett underlägg med slitage, fläckar.