UNDERLÄGG, 7 st, nysilver och mässing, bland annat GAB, 1900-tal.

285620. UNDERLÄGG, 7 st, nysilver och mässing, bland annat GAB, 1900-tal.

2 underlägg, GAB, varav en etikettmärkt NK, diameter 19 - 22,5 cm.
1 + 1 +1 underlägg diameter 15 - 22 cm.
2 underlägg med gallerkant samt spegelglas, diameter 13 cm.

Bruksslitage, repor. Ett underlägg med slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 309