GOLVLAMPA, Cottex Sweden, 2000-tal.

285592. GOLVLAMPA, Cottex Sweden, 2000-tal.

Stomme av mässing, fot av sten. Fem ljuspunkter. Höjd ca 200 cm.

Bruksslitage, smärre rostfläckar. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 834