TAKLAMPA, glas, Margot Barolo, Belysningsbolaget, 2000-tal.

285569. TAKLAMPA, glas, Margot Barolo, Belysningsbolaget, 2000-tal.

Höjd 101, diameter 35 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 101, diameter 35 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 246