PARTI NYSILVER, 108 delar, bl.a ljusstakar och fiskbestick.

285543. PARTI NYSILVER, 108 delar, bl.a ljusstakar och fiskbestick.

Diverse föremål i nysilver. Mycket bestick av olika varianter och modeller. Bl.a fiskbestick, sockerskedar och uppläggningssked. från CG Hallberg. Ett par ljusstakar, två fat och en hundbyst medföljer.

Bruksslitage
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage
Repor.

Antal besök: 577