285471. UMGELTER, HERMANN LUDWIG. ”Blommornas stilleben”, olja på duk, signerad. nere till höger.
Umgelter, Hermann Ludwig (1891-1962)
”Blommans stilleben”, signerad nere till höger, olja på duk, inramad,
Mått: 68x68 cm (höjd x bredd).
Bra tillstånd av bevarande.