CALANDRÉ, GIOVANNI. ”Costa Brava”, olja på duk, signerad. fram höger.

285470. CALANDRÉ, GIOVANNI. ”Costa Brava”, olja på duk, signerad. fram höger.

Giovanni Calandre
”Costa Brava”, olja på duk, signerad fram höger

Mått: 60x50 cm (höjd x bredd).

Bra tillstånd av bevarande. Inramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Giovanni Calandre

Auktionshaus von Brühl
Antal besök: 1 355