STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist Motala, 1900-talets mitt.

285436. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist Motala, 1900-talets mitt.

Stegpall i metall med röda steg.
Höjd 60 cm.
Märkt Verkstads AB Lindqvist Motala.
Etikettmärkt LQ Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist.

Slitage.
Anluppen.
Vita fötter saknas.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 60 cm.

Slitage.
Anluppen.
Vita fötter saknas.
Repor.

Antal besök: 1 293