Stegpall i metall med röda steg. Höjd 60 cm. Märkt Verkstads AB Lindqvist Motala. Etikettmärkt LQ Kontorsmöbler Verkstads AB Lindqvist.
Slitage. Anluppen. Vita fötter saknas. Repor.