TESERVISDELAR, 12 delar, benporslin, Tuscan, England.

285399. TESERVISDELAR, 12 delar, benporslin, Tuscan, England.

Med lantliga motiv samt förgyllning.
Märkta undertill, Tuscan, Fine English Bone China, Made in England.
6 st fat, diameter 16 cm.
6 st tekoppar, höjd 7,5 cm.

Smärre bruksslitage, 2 st koppar med beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

6 st fat, diameter 16 cm.
6 st tekoppar, höjd 7,5 cm.

Antal besök: 1 203