FICKUR, 18K, "Liberty Bell", Washington Watch Company, 1800-1900-tal.

285373. FICKUR, 18K, "Liberty Bell", Washington Watch Company, 1800-1900-tal.

Diameter cirka 5,8 cm.
Urtavlans diameter 45 cm.
Total vikt 118,3 gram.

Bruksslitage.
Glaset sönder.
Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter cirka 5,8 cm.
Urtavlans diameter 45 cm.
Total vikt 118,3 gram.

Bruksslitage.
Glaset sönder.
Ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 315