BORDSLAMPA, metall, EWA 40, 1900-talets mitt.

285313. BORDSLAMPA, metall, EWA 40, 1900-talets mitt.

Höjd max cirka 39 cm.
Justerbar skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.
Spricka i plastring runt kantakt knappen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd max cirka 39 cm.
Justerbar skärm.

Bruksslitage.
Elen ej genomgången.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 111