SVENSKT SILVERSMIDE 1520-1850, guld- och silverstämplar.

285267. SVENSKT SILVERSMIDE 1520-1850, guld- och silverstämplar.

Nordisk Rotogravyr 1963.

Övre guldsnitt.

Pärm med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nordisk Rotogravyr 1963.

Övre guldsnitt.

Pärm med smärre skador.

Antal besök: 773