AGEDYNA, Skåne, krabbasnår, Järrestad härad, Österlen, 1850-tal.

285242. AGEDYNA, Skåne, krabbasnår, Järrestad härad, Österlen, 1850-tal.

Backstycke original.
90 x 54 cm.

Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Backstycke original.
90 x 54 cm.

Mindre slitage.

Antal besök: 1 538