Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Grafik
ERNST HÄLLGREN. stadshuset Stockholm, originaletsning, signerad E Hällgren.
285232. ERNST HÄLLGREN. stadshuset Stockholm, originaletsning, signerad E Hällgren.
31 x 38 cm.
Gulnad, bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
31 x 38 cm.
Gulnad, bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
14 406