BOKBAND, 20 delar, Nordisk Familjebok, 1900-talets första hälft.

285179. BOKBAND, 20 delar, Nordisk Familjebok, 1900-talets första hälft.

Stockholm, Aktiebolaget Familjebokens Förlag.
Första bandet från 1923.

Bruksslitage, skador, ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Första bandet från 1923.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 084