PARTI DIVERSE SILVER, 14 delar, bland annat servettringar, souvenirskedar, 1900-tal.

285117. PARTI DIVERSE SILVER, 14 delar, bland annat servettringar, souvenirskedar, 1900-tal.

Partiet innehåller diverse skedar, gafflar, längd 10,5 - 18,5 cm.
2 servettringar.
2 pokaler, höjd 8 - 9 cm.
Vikt 296 gram.

Slitage, skador. Namn/gåvogravyrer.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 servettringar.
2 pokaler, höjd 8 - 9 cm.
Vikt 296 gram.

Antal besök: 576