TRATTHÖGTALARE, Exclusive GMBH Berlin, 1900-talets första hälft.

285099. TRATTHÖGTALARE, Exclusive GMBH Berlin, 1900-talets första hälft.

Tratthögtalare i svartlackerad/målad metall på lös träplatta, höjd 61 cm. Märkt Exclusive GMBH Berlin på insida tratt.

Färgbortfall
Repor
Smuts och fläckar
Missfärgning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Färgbortfall
Repor
Smuts och fläckar
Missfärgning.

Antal besök: 3 060