MALTE SÄRLÖV. Olja på duk, Vinterjakt, signerad Särlöv.

285085. MALTE SÄRLÖV. Olja på duk, Vinterjakt, signerad Särlöv.

58 x 72 cm.

Malte Särlöv (1907–1982)

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 72 cm.

Malte Särlöv (1907–1982)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 777