DOCKOR 3 st samt NÅLDYNA, 18/1900-tal.

285073. DOCKOR 3 st samt NÅLDYNA, 18/1900-tal.

Docka med porslinshuvud märkt "Germany"
Nåldyna, höjd ca 9,5 cm
Dockor, höjd ca 8 - 19,5 cm.

Slitage, fläckar. En arm med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nåldyna, höjd ca 9,5 cm
Dockor, höjd ca 8 - 19,5 cm.

Antal besök: 833