JAKTTROFÉ, vildsvinshuvud, uppstoppat, 1900-tal.

285056. JAKTTROFÉ, vildsvinshuvud, uppstoppat, 1900-tal.

Monterad på spånskiva. Längd från vägg 48 cm.
"OBS! rumsren, snäll och bra stamtavla!".

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 6 638