SIDEBOARD i teakfanér, 1960/70-tal.

285050. SIDEBOARD i teakfanér, 1960/70-tal.

Sideboard i teakfanér. 4 mittlådor och två skjutdörrar.

Längd 184 cm.
Höjd 78 cm.
Djup 42 cm.

Avslag
Repor
Bruksslitage
Något solblekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 184 cm.
Höjd 78 cm.
Djup 42 cm.

Avslag
Repor
Bruksslitage
Något solblekt.

Antal besök: 3 795