OKÄND KONSTNÄR. Papegoja, olja på duk uppfodrad på pannå, 1900-tal.

28504. OKÄND KONSTNÄR. Papegoja, olja på duk uppfodrad på pannå, 1900-tal.

I marmorerad åttakantig ram, total mått inkl ram 64 x 52 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 1 502