285019. CIGARETTASKAR, 2 st, silver med träinredning.
1 st cigarettask på tassar med träinredning. 11,5x10 cm. Stämplad 830S samt svenska importstämplar.
1 st cigarettask med oidentifierbart märke på lock, med träinredning. Undersida är tygklädd. 13,5x10 cm. Stämplad JLH samt svenska imoprtstämplar.
Totalvikt, inklusive träinredning, 380 gram.
Inredning lös i ask på tassar
Repor
Bruksslitage
Större ask bär gravyr.
Inredning lös i ask på tassar
Repor
Bruksslitage
Större ask bär gravyr.