VITRINSKÅP, Louise XV-stil, 1900-tal.

284964. VITRINSKÅP, Louise XV-stil, 1900-tal.

Längd 69, bredd 33, höjd 142 cm.

Slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och märken.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 663