Stämpelmärkt Made in Italy By Gucci. Mod. Brev. N.66.232.
Rött foder.
Höjd 22 cm. Längd 26.5 cm.
Bruksslitage. Smärre nötskador i hörn.
Rött foder.
Höjd 22 cm. Längd 26.5 cm.