ASKFAT, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

284865. ASKFAT, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.

15 x 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 15 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 3 562