Gästriklands Auktionskammare
Keramik & Porslin
Europeiskt
ASKFAT, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.
284865. ASKFAT, "Domino", Stig Lindberg, Gustavsberg, 1900-talets mitt.
15 x 15 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
15 x 15 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
3 171