SAMEKNIV med slida förmodligen 1940-tal.

28480. SAMEKNIV med slida förmodligen 1940-tal.

Längd kniv 22 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd kniv 22 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 398