Auktionshuset Kolonn
Mynt, Medaljer & Frimärken
SAMEKNIV med slida förmodligen 1940-tal.
28480. SAMEKNIV med slida förmodligen 1940-tal.
Längd kniv 22 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd kniv 22 cm.
Smärre slitage.
Auktionshuset Kolonn
1 156