MATTA, orientalisk, Persien, Djoshagan. 490 x 345 cm.

284779. MATTA, orientalisk, Persien, Djoshagan. 490 x 345 cm.

Geometrisk dekor på röd botten.

Bruksslitage, mindre lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 898