BILJARDBORD med tillbehör, 2000-tal.

284723. BILJARDBORD med tillbehör, 2000-tal.

Komplett med köer, bollar, krita m.m. Medföljer också 2 iläggsskivor så att bordet även kan användas som matbord.
Längd 230 cm, bredd 130 cm, höjd 78,5 cm.

Bruksslitage, märken på skivorna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 713