GUSTAV SUNDIN. Motiv från Hawaii och San Augustin, USA. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 2010.

284644. GUSTAV SUNDIN. Motiv från Hawaii och San Augustin, USA. Olja på duk, 2 st, signerade och daterade 2010.

Ca 18 x 23 cm vardera.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 18 x 23 cm vardera.

Smärre repor.

Antal besök: 1 049