MAGNUS PETERSSON. "Glidning". Akvarell, signerad och daterad 1992.

284641. MAGNUS PETERSSON. "Glidning". Akvarell, signerad och daterad 1992.

22,5 x 30,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

22,5 x 30,5 cm.

Antal besök: 5 393