Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
RUDOLF FLINCK. olja på duk, räv med byte, signerad R Flinck.
284616. RUDOLF FLINCK. olja på duk, räv med byte, signerad R Flinck.
26 x 30 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
26 x 30 cm.
Herrljunga Auktionsverk
5 652