ESKIL NORDELL. "Blommande träd". Olja på pannå, Signerad.

284533. ESKIL NORDELL. "Blommande träd". Olja på pannå, Signerad.

45 x37 cm.
Titel a tergo.
Enligt uppgift vinst via Corren på 1960-talet.

Färgbortfall. Ytslitage.

Eskil Nordell (1921–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x37 cm.
Titel a tergo.

Färgbortfall. Ytslitage.

Eskil Nordell (1921–2001)

Antal besök: 1 121