FOTOGENLAMPA, Jugend, 1900-tal.

284529. FOTOGENLAMPA, Jugend, 1900-tal.

Mässing, Höj- och sänkbar, märkt: Kosmos Brenner.
Bredd: 40, Höjd: ca 115 cm.

Ålders- och bruksslitage. Några mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd: 40, Höjd: ca 115 cm.

Antal besök: 1 300