LJUSSKYLT, "Hakons", omkring 1900-talets mitt.

284504. LJUSSKYLT, "Hakons", omkring 1900-talets mitt.

Etikettmärkt "Roos Neon". Längd 74, höjd 48 cm.

Slitage, fläckar, rost. Monterad på träbalkar med kedjeupphäng. Ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 048